Змішувач Rozzy Jenori Kink RBZZ003-3
Rozzy Jenori Kink RBZZ003-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Kink RBZZ003-3
Усі ціни 11 →Кран для ванної одновентильний із коротким гусаком ROZZY JENORI KINK хром | 1 189 грн. |
Змішувач для ванни RJ KINK (RBZZ003-3) RBZZ003-3 | 1 189 грн. |
Смеситель для ванны RJ Kink хром RBZZ003-3 | 1 189 грн. |
Смеситель для ванны RJ KINK (RBZZ003-3) RBZZ003-3 | 842 грн. |
Змішувач для ванни RJ Kink RBZZ003-3 із душовим гарнітуром | 1 189 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →