Змішувач Rozzy Jenori Kink RBZZ003-9B
Rozzy Jenori Kink RBZZ003-9B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Kink RBZZ003-9B
Усі ціни 8 →Змішувач для ванни Rozzy Jenori Kink хром RBZZ003-9B з душовим гарнітуром | 1 222 грн. |
Кран для ванної одновентильний із довгим гусаком ROZZY JENORI KINK хром ла | 1 222 грн. |
Змішувач для ванни RJ KINK (RBZZ003-9B) RBZZ003-9B | 1 222 грн. |
Змішувач для ванни ROZZY JENORI KINK RBZZ003-9B | 1 216 грн. |
Змішувач для ванни RJ KINK RBZZ003-9B | 1 222 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →