Змішувач Rozzy Jenori Narciz Z100-6K
Rozzy Jenori Narciz Z100-6K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Narciz Z100-6K
Усі ціни 8 →Змішувач на кухню однозахватний ROZZY JENORI NARCIZ хром силумін RBZ100-6K | 678 грн. |
Смеситель для кухни RJ NARCIZ (RBZ100-6K) RBZ100-6K | 678 грн. |
Смеситель для кухни RJ Narciz хром RBZ100-6K | 678 грн. |
Змішувач-кран кухонний RJ Narciz RBZ100-6K | 678 грн. |
Змішувач кухонний RJ Narciz RBZ100-6K | 678 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →