Змішувач Rozzy Jenori Narciz Z100-8
Rozzy Jenori Narciz Z100-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Narciz Z100-8
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні однозахватний ROZZY JENORI NARCIZ хром силумін RBZ100-8 | 852 грн. |
Змішувач для кухні RJ NARCIZ (RBZ100-8N) RBZ100-8N | 901 грн. |
Змішувач-кран кухонний RJ Narciz RBZ100-8 | 852 грн. |
Смеситель для кухни RJ NARCIZ (RBZ100-8) RBZ100-8 | 852 грн. |
Змішувач для кухні RJ NARCIZ RBZ100-8, хром | 779 грн. |
Кухонний змішувач одинважільний ROZZY JENORI NARCIZ RBZ100-8 хром (36254) | 852 грн. |
Смеситель кухонный Rozzy Jenori Narciz (RBZ100-8N) хром | 1 347 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →