Змішувач Rozzy Jenori Narciz Z100-9A
Rozzy Jenori Narciz Z100-9A Narcizбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Narciz Z100-9A
Усі ціни 7 →Змішувач у ванну одновентильний із поворотним виливом ROZZY JENORI NARCIZ | 1 378 грн. |
Змішувач для ванни RJ NARCIZ (RBZ100-9A) RBZ100-9A | 1 378 грн. |
Смеситель для ванны RJ Narciz хром RBZ100-9A | 1 378 грн. |
Змішувач-кран для ванни RJ Narciz RBZ100-9A | 1 378 грн. |
Змішувач для ванни RJ NARCIZ RBZ100-9A, хром | 1 378 грн. |
Змішувач для ванни Rozzy Jenori Narciz хром RBZ100-9A хром (30666) | 1 378 грн. |
Смеситель для ванны Rozzy Jenori Narciz (RBZ100-9A) хром | 1 378 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Rozzy Jenori Narciz Z100-9A:
- Вилив — 350 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →