Змішувач Rozzy Jenori Push RBZ133-1
Rozzy Jenori Push RBZ133-1 |
|
Для подачі води потрібно натиснути на кнопку.
Тільки для холодної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Push RBZ133-1
Усі ціни 11 →Кран для умивальника однозахватний ROZZY JENORI PUSH хром латунь RBZ133-1 | 1 505 грн. |
Змішувач для раковини RJ PUSH (RBZ133-1) RBZ133-1 | 1 505 грн. |
Змішувач для раковини RJ Push 123 мм, хром (RBZ133-1) RBZ133-1 | 1 505 грн. |
Смеситель для раковины RJ PUSH (RBZ133-1) RBZ133-1 | 1 355 грн. |
Кран для раковини RJ Push RBZ133-1 | 1 505 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →