Змішувач Rozzy Jenori Rainbow Z222-8MN
Rozzy Jenori Rainbow Z222-8MN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Rainbow Z222-8MN
Усі ціни 6 →Кран кухонний одновентильний ROZZY JENORI Rainbow хром латунь RBZ222-8MN | 1 660 грн. |
Смеситель для кухни RJ RAINBOW (RBZ222-8MN) RBZ222-8MN | 1 660 грн. |
Смеситель для кухни RJ RAINBOW (RBZ222-8MN) RBZ222-8MN | 1 662 грн. |
Змішувач-кран кухонний RJ Rainbow RBZ222-8MN | 1 660 грн. |
Змішувач кухонний RJ Rainbow RBZ222-8MN | 1 660 грн. |
Змішувач для кухні RJ RAINBOW RBZ222-8MN, хром | 1 577 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →