Змішувач Rozzy Jenori Rock Z078-3
Rozzy Jenori Rock Z078-3 Rockбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Rock Z078-3
Усі ціни 13 →Змішувач для ванни Rozzy Jenori Rock хром RBZ078-3 з душовим гарнітуром | 1 198 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний із коротким носиком ROZZY JENORI ROCK хром | 1 198 грн. |
Змішувач для ванни RJ ROCK (RBZ078-3) RBZ078-3 | 1 198 грн. |
Змішувач для ванни RJ Rock одноважільний, хром (RBZ078-3) RBZ078-3 | 1 198 грн. |
Смеситель для ванны RJ ROCK (RBZ078-3) RBZ078-3 | 1 078 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →