Змішувач Rozzy Jenori Tulip RBZ081-1
Фото 5 |
Rozzy Jenori Tulip RBZ081-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Tulip RBZ081-1
Змішувач для раковини одновентильний ROZZY JENORI TULIP хром латунь RBZ081 | 763 грн. |
Змішувач для раковини RJ TULIP (RBZ081-1) RBZ081-1 | 763 грн. |
Змішувач-кран для раковини RJ Tulip RBZ081-1 | 1 410 грн. |
Змішувач для умивальника RJ TULIP RBZ081-1, хром | 763 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →