Циркуляційний насос Rudes 15WBX-15 15 м 3/4"
Rudes 15WBX-15 15 м
3/4"
Призначення:підвищення тиску ХВС
Продуктивність:1500 л/год
Макс. напір:15 м
Споживана потужність:170 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 15WBX-15
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes 15WBX-15 15 м 3/4"
Усі ціни 14 →Насос циркуляционный Rudes 15WBX-15 | 2 103 грн. |
Насос для повышения давления Rudes 15WBX-15 6660 | 1 796 грн. |
Rudes Rudes 15WBX-15 | 2 157 грн. |
Rudes Насос вихревой Rudes повышающий давление 15WBX-15 (2054) | 2 027 грн. |
Насос для підвищення тиску Rudes 15WBX-15 4820224010052 | 2 157 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
3 січня 2017, 12:10
Нужен сальник на эту модель #
Да и поджымное кольцо под подшипник,лопнуло,тоже нужно будет заказть
РекомендуємоПорівняти в таблиці →