Свердловинний насос Rudes 3S 0.8-40-0.5
Rudes 3S 0.8-40-0.5 60 м 1.4 м³/год 70 м 1.6 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes 3S 0.8-40-0.5
Усі ціни 10 →Скважинный насос Rudes 3S 0,8-40-0,5 11177 | 2 117 грн. |
Rudes Rudes 3S 0,8-40-0,5 | 2 542 грн. |
Rudes Скважинный насос 3S0,8-40-0,5 (кабель 10м) Rudes | 2 389 грн. |
Свердловинний насос Rudes 3S 0,8-40-0,5 +10 м кабель 4820224010434 | 2 542 грн. |
Насос свердловини Rudes 3S 0,8-40-0,5 11177 | 2 542 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Rudes 3S 0.8-40-0.5
Ціни на Rudes 3S 0.8-40-0.5 |
---|---|---|---|---|
Rudes 3S 0.8-30-0.37 | від 2 042 грн. | 11 пропозицій | ||
Rudes 3S 0.8-40-0.5 | від 2 117 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →