Похідний ніж Ruike Jager F118
Відео 24Фото 4 |
Ruike Jager F118 |
|
Нескладний ніж від бренду Ruike - це рішення для повсякденного носіння (EDC), яке можна віднести до просунутої цінової категорії. Модель передбачає зручну рукоятку із підпальцевою виїмкою та текстурованою поверхнею для зручного хвату. Накладки на ручку зроблені зі скловолокна G10, яке не схильне до стирання і подряпин, тобто має витримати навіть суворі умови експлуатації. Ніж Ruike Jager F118 отримав 11-сантиметровий меч, його товщина збільшена до 4.5 мм, тому можна розраховувати на високу стійкість до різних поперечних навантажень.
Лезо виконане з нержавіючої сталі, яку виробник інструменту додатково піддає загартування та кріогенної обробки, покликаної підвищити твердість і тривалість збереження гостроти заточування. У комплект поставки входять міцні пластикові піхви для безпечного та зручного транспортування та зберігання. Цей аксесуар доповнює поворотна пряжка, яка дозволяє зафіксувати модель на одязі. Варто враховувати, що важить виріб 191 г, а його довжина становить 22.3 см.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Купити Ruike Jager F118
Усі ціни 67 →Нож и мультитул Ruike Jager черный (F118-G) | 3 940 грн. |
Ruike F118-B Чёрный | 3 820 грн. |
Нож Ruike Jager F118-B | 3 820 грн. |
Ніж Ruike Jager F118-B | 3 820 грн. |
Ніж Ruike Jager F118 чорний F118-B | 3 820 грн. |