Тостер Russell Hobbs Colours 21395-56
Фото 6 |
Russell Hobbs Colours 21395-56 бежевий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Colours 21395-56
Усі ціни 51 →Тостер Russell Hobbs Colours Classic 21395-56 | 1 730 грн. |
Тостер Russell Hobbs 21395-56 Classic Cream Long Slot Toaster | 1 899 грн. |
Тостер Russell Hobbs Colours Classic Cream 21395-56 | 2 117 грн. |
RUSSELL HOBBS 21395-56 | 2 022 грн. |
Russell Hobbs Colours Classic Cream (21395-56) | 1 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Russell Hobbs Colours 21395-56
Ціни на Russell Hobbs Colours 21395-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours 21395-56 | від 1 656 грн. | 52 пропозиції | ||
Russell Hobbs Colours 21391-56 | від 1 705 грн. | 61 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →