Тостер Russell Hobbs Colours Plus 23334-56
Відео 2Фото 5 |
Russell Hobbs Colours Plus 23334-56 бежевий червоний |
|
Можливість ручного підйому тостів для перевірки ступеня підсмажування в процесі готування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Colours Plus 23334-56
Усі ціни 16 →Тостер Russell Hobbs 23334-56 Colours Classic Cream | 1 999 грн. |
RUSSELL HOBBS 23334-56 | 2 244 грн. |
Тостер Russell Hobbs 23334-56 Colours Plus Storm Cream | 2 399 грн. |
RUSSELL HOBBS 23334-56 | 2 233 грн. |
Тостер Russell Hobbs 23334-56 | 1 934 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Colours Plus 23334-56
Ціни на Russell Hobbs Colours Plus 23334-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus 23334-56 | від 1 849 грн. | 16 пропозицій | ||
Russell Hobbs Colours Plus 23330-56 | від 1 917 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →