Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 графіт
Відео 3Фото 9 |
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 графіт
Усі ціни 55 →Russell Hobbs Russell Hobbs 24993-70 | 1 799 грн. |
Russell Hobbs 24993-70 Colours Plus Mini Grey | 1 499 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus Mini Gray 24993-70 | 1 637 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus Mini Gray 24993-70 | 2 030 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 24993-70 Colours Plus Mini Gray | 1 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70
Ціни на Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24994-70 бежевий | від 1 616 грн. | 8 пропозицій | ||
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24993-70 графіт | від 1 487 грн. | 55 пропозицій | ||
Russell Hobbs Colours Plus Mini 24992-70 червоний | від 1 222 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →