Блендер Russell Hobbs Desire 24700-56 червоний
Фото 7 |
Russell Hobbs Desire 24700-56 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Desire 24700-56 червоний
Усі ціни 70 →Russell Hobbs Russell Hobbs 24700-56 | 2 799 грн. |
Блендер Russell Hobbs Desire 24700-56 | 2 068 грн. |
Блендерный набор Russell Hobbs 24700-56 Desire 23626026002 | 2 705 грн. |
Блендер Russell Hobbs 24700-56 Desire | 2 799 грн. |
Блендер Russell Hobbs 24700-56 | 2 350 грн. |
ще 20 пропозицій
Відмінний набір, без зусиль можна подрібнювати, збивати і змішувати все, що захочеться. Єдине – набір не подрібнює кригу, але мені ця функція не потрібна. Насадки легко кріпляться до корпусу. Працює не галасливо, незважаючи на потужність. багатофункціональний, якісний немає Лариса: користуюся Russell Hobbs Desire 24700-56 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →