Кавоварка Russell Hobbs Distinctions 26452-56 нержавіюча сталь
Відео 4Фото 10 |
Russell Hobbs Distinctions 26452-56 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Distinctions 26452-56 нержавіюча сталь
Усі ціни 38 →Кавоварка Russell Hobbs 26452-56 | 8 499 грн. |
Russell Hobbs Russell Hobbs 26452-56 Distinctions металл | 10 499 грн. |
Ріжкова кавоварка Russell Hobbs Distinctions 26452-56 | 9 550 грн. |
Кофеварка рожковая Russell Hobbs Distinctions Titanium 26452-56 | 10 739 грн. |
Кавоварка ріжкова Russell Hobbs 26452-56 Distinctions, метал | 10 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Distinctions 26452-56
Ціни на Russell Hobbs Distinctions 26452-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Distinctions 26452-56 нержавіюча сталь | від 8 499 грн. | 38 пропозицій | ||
Russell Hobbs Distinctions 26451-56 синій | від 8 499 грн. | 42 пропозиції | ||
Russell Hobbs Distinctions 26450-56 чорний | від 8 499 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →