Блендер Russell Hobbs Explore Mix and Go Cool 25160-56 білий
Відео 1Фото 2 |
Russell Hobbs Explore Mix and Go Cool 25160-56 |
|
2 акумулятори холоду для охолодження напою
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Explore Mix and Go Cool 25160-56 білий
Усі ціни 28 →Russell Hobbs Russell Hobbs Explore Mix & Go Cool (25160-56) 25160-56 | 1 699 грн. |
Фітнес-блендер Russell Hobbs Explore MIX & GO Cool 25160-56 | 1 433 грн. |
Блендер Russell Hobbs 25160-56 Explore MixGo Cool | 2 149 грн. |
Блендер Russell Hobbs 25160-56 Explore Mix & Go Cool | 1 699 грн. |
Блендер Russell Hobbs 25160-56 Explore Mix&Go Cool | 1 556 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →