Тостер Russell Hobbs Luna 23220-56
Відео 1Фото 5 |
Russell Hobbs Luna 23220-56 |
|
Можливість ручного підйому тостів для перевірки ступеня підсмажування в процесі готування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Luna 23220-56
Усі ціни 7 →Тостер Russell Hobbs Solar Red 23220-56 | 2 742 грн. |
Тостер Russell Hobbs 23220-56 Luna Solar Red | 2 919 грн. |
Тостер Russell Hobbs Luna Solar Red 23220-56 | 2 852 грн. |
Тостер Russell Hobbs 23220-56 | 2 874 грн. |
Russell Hobbs 23220-56 Luna Solar Red | 3 480 грн. |
Тостер Russell Hobbs Luna Solar Red 23220-56 | 2 848 грн. |
Тостер Russell Hobbs Luna Solar Red 23220-56 | 2 842 грн. |
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Luna 23220-56
Ціни на Russell Hobbs Luna 23220-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 24290-56 | від 3 427 грн. | 3 пропозиції | ||
Russell Hobbs Luna 23221-56 | від 2 476 грн. | 30 пропозицій | ||
Russell Hobbs Luna 23220-56 | від 2 742 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →