Тостер Russell Hobbs Luna 24310-56
Відео 1Фото 7 |
Russell Hobbs Luna 24310-56 |
|
Можливість ручного підйому тостів для перевірки ступеня підсмажування в процесі готування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Luna 24310-56
Тостер Russell Hobbs LUNA 24310-56 | 3 333 грн. |
Тостер Russell Hobbs LUNA 24310-56 | 3 329 грн. |
Тостер Russell Hobbs LUNA 24310-56 | 3 323 грн. |
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Luna 24310-56
Ціни на Russell Hobbs Luna 24310-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 24310-56 | від 3 323 грн. | 3 пропозиції | ||
Russell Hobbs Luna 23251-56 | від 2 701 грн. | 29 пропозицій | ||
Russell Hobbs Luna 23250-56 | від 2 701 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →