Блендер Russell Hobbs Retro 25232-56 бежевий
Відео 1Фото 4 |
Russell Hobbs Retro 25232-56 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Retro 25232-56 бежевий
Занурювальний блендер Russell Hobbs Retro 25232-56 | 2 535 грн. |
Заглибний блендер Russell Hobbs Retro Vintage Cream 25232-56 (700 Вт) | 2 839 грн. |
Погружной блендер Russell Hobbs Retro 25232-56 | 2 531 грн. |
Занурювальний блендер Russell Hobbs Retro 25232-56 | 2 303 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →