Міксер Russell Hobbs Swirl 25891-56 бірюзовий
Відео 4Фото 4 |
Russell Hobbs Swirl 25891-56 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Swirl 25891-56 бірюзовий
Усі ціни 49 →Міксер Russell Hobbs 25891-56 Swirl Turquoise | 1 840 грн. |
Міксер Russell Hobbs 25891-56 | 1 820 грн. |
Міксер Russell Hobbs 25891-56 Turquoise | 1 999 грн. |
Міксер Russell Hobbs 25891-56 Turquoise | 2 201 грн. |
RUSSELL HOBBS 25891-56 | 2 127 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Swirl 25891-56
Ціни на Russell Hobbs Swirl 25891-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Swirl 25892-56 бежевий | від 1 547 грн. | 56 пропозицій | ||
Russell Hobbs Swirl 25891-56 бірюзовий | від 1 547 грн. | 49 пропозицій | ||
Russell Hobbs Swirl 25890-56 графіт | від 1 579 грн. | 2 пропозиції | ||
Russell Hobbs Swirl 25893-56 синій | від 1 696 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →