Кавоварка Russell Hobbs Textures Plus 22620-56 чорний
Відео 1Фото 8 |
Russell Hobbs Textures Plus 22620-56 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Textures Plus 22620-56 чорний
Усі ціни 53 →Кавоварка Russell Hobbs22620-56 Textures Plus + Black | 2 199 грн. |
Russell Hobbs Russell Hobbs 22620-56 | 2 199 грн. |
Крапельна кавоварка Russell Hobbs Textures Plus 22620-56 | 2 001 грн. |
Кавоварка Russell Hobbs 22620-56 Textures Plus+Black | 2 199 грн. |
Крапельна кавоварка Russell Hobbs Textures Plus 22620-56 | 1 949 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →