Кавоварка SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 графіт
Відео 9Фото 9 |
SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 графіт |
|
Вбудований Wi-Fi.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 графіт
Усі ціни 17 →Кавомашина Saeco GranAroma Deluxe (Black) (EU) Sm6682/10 | 33 899 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 | 37 114 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 | 33 999 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 | 33 400 грн. |
Кавоварка Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 | 35 975 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10
Ціни на SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma Deluxe SM6682/10 графіт | від 32 580 грн. | 17 пропозицій | ||
SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00 нержавіюча сталь | від 34 999 грн. | 45 пропозицій | ||
SAECO GranAroma Deluxe SM6680/00 чорний | від 31 980 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →