Кавоварка SAECO GranAroma SM6580/10 сірий
Відео 3Фото 7 |
SAECO GranAroma SM6580/10 сірий |
|
Функція DoubleShot-подвійна інтенсивність кави. Регулювання об'єму молочної піни.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAECO GranAroma SM6580/10 сірий
Усі ціни 15 →Кавомашина автоматична Saeco GranAroma SM6580/10 | 30 835 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco GranAroma SM6580/10 | 28 200 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco GranAroma SM6580/10 | 28 875 грн. |
Кавоварка Saeco GranAroma SM6580/10 | 29 890 грн. |
Saeco GranAroma SM6580/10 | 26 799 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SAECO GranAroma SM6580/10
Ціни на SAECO GranAroma SM6580/10 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma SM6580/20 білий | від 25 020 грн. | 20 пропозицій | ||
SAECO GranAroma SM6580/10 сірий | від 26 799 грн. | 15 пропозицій | ||
SAECO GranAroma SM6580/00 чорний | від 24 900 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →