Кавоварка SAECO GranAroma SM6582/30 сріблястий
Відео 4Фото 6 |
SAECO GranAroma SM6582/30 сріблястий нержавіюча сталь сріблястий |
|
Функція DoubleShot-подвійна інтенсивність кави. Регулювання об'єму молочної піни.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAECO GranAroma SM6582/30 сріблястий
Усі ціни 18 →Кавомашина Saeco GranAroma (Gray) (EU) Sm6582/10 | 27 899 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco GranAroma SM6582/10 | 29 487 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco Granaroma SM6582/10 | 26 999 грн. |
Saeco Granaroma SM6582/30 | 26 899 грн. |
Кавоварка Saeco GranAroma SM6582/10 | 28 719 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SAECO GranAroma SM6582/30
Ціни на SAECO GranAroma SM6582/30 |
---|---|---|---|---|
SAECO GranAroma SM6585/00 нержавіюча сталь | від 27 999 грн. | 40 пропозицій | ||
SAECO GranAroma SM6582/30 сріблястий | від 26 460 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →