Вантажна шина Sailun S825 425/65 R22.5 165K
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun S825 425/65 R22.5 165K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun S825 425/65 R22.5 165K
Усі ціни 13 →Sailun S825 (причіпна вісь) 425/65 R22.5 165K | 21 353 грн. |
Sailun S825 (прицепная) (425/65R22.5 165K) | 23 308 грн. |
Sailun S825 (прицеп-карьер) 425/65 R22.5 165K 20PR | 20 748 грн. |
Sailun S825 (прицепная) (425/65R22.5 165K) | 20 349 грн. |
Шини Sailun S825 (прицепная) 425/65 R22,5 165K 20PR | 21 225 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди