Вантажна шина Sailun SDL1 315/80 R22.5 154M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDL1 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDL1 315/80 R22.5 154M
Грузовые шины Sailun SDL1 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150M 18PR 1001784144 | 15 309 грн. |
Шини Sailun SDL1 (ведущая) 315/80 R22,5 154/150M 18PR | 15 077 грн. |
Вантажні шини Sailun SDL1 (провідна) 315/80 R22.5 154/150M 18PR | 16 228 грн. |
Модификації Sailun SDL1 315/80 R22.5 154M
Ціни на Sailun SDL1 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Sailun SDL1 315/80 R22.5 154L | від 17 227 грн. | 1 пропозиція | ||
Sailun SDL1 315/80 R22.5 154M | від 15 077 грн. | 3 пропозиції | ||
Sailun SDL1 315/80 R22.5 156L | від 15 058 грн. | 7 пропозицій |