Вантажна шина Sailun SDL1 315/80 R22.5 156L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDL1 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDL1 315/80 R22.5 156L
Sailun SDL1 (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 18PR | 15 354 грн. |
Sailun SDL1 (315/80R22.5 156/150L) | 15 411 грн. |
Sailun SDL1 (ведуча) 315/80 R22.5 156L/150M PR18 | 15 944 грн. |
Шина Sailun SDL1 (провідна) 315/80 R22.5 156L/150M PR18 | 17 824 грн. |
Модификації Sailun SDL1 315/80 R22.5 156L
Ціни на Sailun SDL1 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Sailun SDL1 315/80 R22.5 154L | від 17 291 грн. | 1 пропозиція | ||
Sailun SDL1 315/80 R22.5 154M | від 15 059 грн. | 3 пропозиції | ||
Sailun SDL1 315/80 R22.5 156L | від 15 354 грн. | 4 пропозиції |