Вантажна шина Sailun SDR1 235/75 R17.5 143K
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDR1 235/75 R17.5 143K 235/75 R17.5 " 143 K 235/75 R17.5 " 143 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDR1 235/75 R17.5 143K
Усі ціни 18 →Sailun SDR1 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141K | 8 570 грн. |
Sailun SDR1 (ведущая) 235/75 R17.5 143/141K PR16 | 6 872 грн. |
Sailun SDR1 (ведущая) (235/75R17.5 143K) | 7 254 грн. |
Sailun SDR1 (приводная) 235/75 R17.5 143/141K 16PR | 6 821 грн. |
Sailun SDR 1 (Ведущая) (235/75R17.5 143/141K) | 6 674 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun SDR1 235/75 R17.5 143K
Ціни на Sailun SDR1 235/75 R17.5 143K |
---|---|---|---|---|
Sailun SDR1 235/75 R17.5 143K | від 6 667 грн. | 18 пропозицій | ||
Sailun SDR1 235/75 R17.5 143L | від 7 137 грн. | 1 пропозиція |