Вантажна шина Sailun SDR1 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDR1 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 152 L 315/70 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDR1 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 20 →Sailun SDR1 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 15 548 грн. |
Sailun SDR1 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 15 292 грн. |
Sailun SDR1 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 13 900 грн. |
Sailun SDR 1 (Ведущая) (315/70R22.5 154/150L) | 14 105 грн. |
Sailun SDR1 Bедущая (315/70R22.5 154/150L) | 14 541 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun SDR1 315/70 R22.5 154L
Ціни на Sailun SDR1 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Sailun SDR1 315/70 R22.5 152L | від 14 195 грн. | 5 пропозицій | ||
Sailun SDR1 315/70 R22.5 154L | від 13 181 грн. | 21 пропозиція |