Вантажна шина Sailun STR1 385/65 R22.5 160K
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun STR1 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 158 K 385/65 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun STR1 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 15 →Sailun STR1+ (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 14 918 грн. |
Sailun STR1 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 16 738 грн. |
Sailun STR1+ (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 600 грн. |
Sailun STR1+ (Прицепная) (385/65R22.5 160K) | 15 515 грн. |
Sailun STR1+ Прицепная (385/65R22.5 160K) | 15 960 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun STR1 385/65 R22.5 160K
Ціни на Sailun STR1 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Sailun STR1 385/65 R22.5 158K | від 17 857 грн. | 1 пропозиція | ||
Sailun STR1 385/65 R22.5 160K | від 14 600 грн. | 15 пропозицій |