Вудилище Salmo Blaster Pole 500 3123-500
Salmo Blaster Pole 500 3123-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Pole 500 3123-500
Усі ціни 13 →Вудлище махове (комплект) Salmo Blaster Pole Set 5.00 поплавочне без кілец | 462 грн. |
Вудлище махове Salmo Blaster Pole 5 м 5-20 г (3123-500) | 372 грн. |
Вудлище поплавочное Salmo Blaster POLE 500 (3123-500) | 372 грн. |
Вудилище з оснащенням Salmo Blaster Pole 5m 5-20g (3123-500SET) | 462 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Pole 5m 5-20g (3123-500) | 372 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →