Вудилище Salmo Blaster Spin 40 2407-270
Salmo Blaster Spin 40 2407-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Spin 40 2407-270
Усі ціни 9 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Spin 40 2.7 м 10-40 г (2407-270) | 609 грн. |
Вудлище спиннинговое Salmo Blaster SPIN 40 2.70 (2407-270) | 609 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Spin 40 2.7m 10-40g (2407-270) | 609 грн. |
Спінінг Salmo Blaster SPIN 40 2.70 10-40г (2407-270) | 812 грн. |
Вудилище спиннинговое Salmo Blaster SPIN 40 10-40 / 2.70 (2407-270) | 812 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →