Вудилище Salmo Bolognese Medium M LE 2250-400 (2250-400)
Salmo Bolognese Medium M LE 2250-400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Bolognese Medium M LE 2250-400
Усі ціни 8 →Вудлище болонське Salmo Diamond Bolognese Medium M 4.00 (2250-400) | 966 грн. |
Поплавочне вудлище з кільцями Salmo Diamond BOLOGNESE MEDIUM M 4.00 (2250- | 966 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Medium M LE 4m 3-20g (2250-400) | 966 грн. |
Телескопічне вудлище Salmo Diamond Bolognese Medium M LE 400 (2250-400) | 1 288 грн. |
Вудилище поплавковою Diamond Bolognese Medium M LE 400 (2250-400) | 1 288 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →