Вантажна шина SAMSON GL251T 435/50 R19.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL251T 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL251T 435/50 R19.5 160J
Усі ціни 16 →Samson GL251T (причіпна вісь) 435/50 R19.5 160J | 13 599 грн. |
Samson GL251T 435/50 R19.5 160J PR20 | 12 238 грн. |
Samson GL251T (прицепная) (435/50R19.5 160J) | 12 342 грн. |
Samson GL251T (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR | 11 436 грн. |
Вантажна шина SAMSON GL251T 435/50R19.5 160J | 12 238 грн. |
ще 11 пропозицій