Вантажна шина SAMSON GL252T 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL252T 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL252T 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 10 →Samson GL252T (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K | 13 499 грн. |
Samson GL252T (прицепная) 385/55 R22.5 160K | 12 133 грн. |
Samson GL252T (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 11 540 грн. |
Грузовые шины Samson GL252T (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 1001152591 | 12 063 грн. |
Шини Samson GL252T (прицепная) 385/55 R22,5 160K 20PR | 12 650 грн. |
ще 5 пропозицій