Кондиціонер Samsung Arise Mass AR24BXHCNWKNUA 65 м²
Фото 27 |
Samsung Arise Mass AR24BXHCNWKNUA 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1950/2350 Вт, клас охолодження A++, обігріву A
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Arise Mass AR24BXHCNWKNUA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Arise Mass AR24BXHCNWKNUA 65 м²
Усі ціни 27 →Samsung Samsung Airise WindFree Mass R32 AR24BXHCNWKNUA | 40 999 грн. |
Инверторный кондиционер Samsung Airise WindFree Mass AR24BXHCNWKNUA | 40 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR24BXHCNWKNUA | 40 999 грн. |
Кондиціонер спліт-система Samsung AR24BXHCNWKNUA 130520221641 | 40 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR24BXHCNWKNUA | 40 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung Arise Mass AR24BXHCNWKNUA
Ціни на Samsung Arise Mass AR24BXHCNWKNUA |
---|---|---|---|---|
Samsung Arise Mass AR09BXHCNWKNUA 25 м² | від 26 999 грн. | 29 пропозицій | ||
Samsung Arise Mass AR12BXHCNWKNUA 35 м² | від 28 499 грн. | 32 пропозиції | ||
Samsung Arise Mass AR18BXHCNWKNUA 50 м² | від 38 499 грн. | 28 пропозицій | ||
Samsung Arise Mass AR24BXHCNWKNUA 65 м² | від 40 999 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →