USB-флешка Samsung BAR Plus 256 ГБ
Відео 16Фото 15 |
Samsung BAR Plus 256Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung BAR Plus 256 ГБ
Усі ціни 53 →USB-флешка Samsung 256GB Bar Plus Usb 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 733 грн. |
USB-флешка Samsung 256GB Bar Plus Usb 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 746 грн. |
SAMSUNG Bar Plus 256 Gb USB 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 899 грн. |
USB флеш накопитель Samsung 256gb Bar Plus Silver usb 3.1 (muf-256be3/apc) | 1 813 грн. |
SAMSUNG Bar Plus 256 Gb USB 3.1 Silver (MUF-256BE3/APC) | 1 899 грн. |
0 3 2 8 |
Пишу для тих, кого цікавить швидкість запису на дану флешку... На офіційному сайті Samsung (техпідтримка) заявили, що швидкість запису при підключенні до порту USB 3.0 досягає 150 Мbs. Повний цикл виробництва кінцевого продукту на власних потужностях! Чи не найвища швидкість запису-зчитування! користуюся Samsung BAR Plus 256Gb менше місяця |
Надійна, металева флешка від іменитого бренду Samsung, гарний дизайн, 2 кольори на вибір є можливість прикріпити ремінець та повісити на ключі і т.д. маленька, компактна, важите лише 14 грамів, гарантія аж 5 років, в цілому чудова флешка, ще не разу не підводила Металевий корпус
швидкість читання вага вушка для ремінця гарантія ціна Ціна
не має на корпусі флешки світлодіода |
Чудовий накопичувач за свою ціну гарно підходить для Live-USB. Не дуже підходить якщо ви використовуєте його для частої передачі великих файлів. Не підтримує TRIM, тож систему на нього встановлювати не варто. Контролер дозволяє переключити накопичувач у режим представлення HDD/SSD, що може бути корисним при роботі із системами Windows до 10.
Корпус досить надійний і зручний, але комусь може бути малим. Відсутність колпачка є і плюсом (ви його ніколи не забудете) і мінусом (бруд з карманів потраплятиме у роз'єм). Раджу брати срібну версію, бо темна дряпається в районі порту і дуже втрачає вигляд. Особливо у мене за роки використання трохи погнувся метал у районі порту, але це через постійне носіння у карману. Висока швидкість читання (~400Мб для версії 128Гб), суцільнометалевий корпус Низька швидкість запису (до 60Мб, цілком очікувано) Володимир: користуюся Samsung BAR Plus 128Gb більше року |
Унікальний продукт
Багато виробників флешок йдуть на поводу у масового ринку, збільшуючи обсяги і швидкодію, але не особливо піклуючись про безпеку даних і тривалості роботи пристрою. Samsung BAR Plus відрізняється від них, поєднуючи високу швидкість запису/читання, великий запас пам'яті в 256 ГБ і підвищені заходи захисту.
Максимальна захист
Накопичувач одягнений в захисний металевий корпус, який не боїться ударів, витримує занурення під воду на глибину до 1 м протягом 72 годин) і може похвалитися стійкістю до рентгенівського випромінювання, перепадів температури і размагничиванию. При цьому Samsung Plus BAR є компактною і легкою навіть за мірками компактних флешок — її габарити складають 40x16x12 мм при вазі всього 12 грамів.
Швидкість до 300 МБ/с
Швидкість зчитування даних з пристрою становить 300 МБ/с. Виробник запевняє, що скопіювати з накопичувача файл розміром 3 ГБ можна всього лише за 10 секунд. Запис файлів на флешку традиційно здійснюється повільніше. Крім USB 3.1 Samsung Plus BAR назад сумісна з більш старим USB 2.0.
Єдиний мінус цього дітища Samsung проявляється при тривалому навантаженні: копіюючи велику базу даних, ви можете виявити, що металевий корпус флешки помітно нагрівся. Втім, виявляється це не так часто, і такий недолік можна стерпіти заради підвищеного захисту.
Модификації Samsung BAR Plus
Ціни на Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 64 ГБ | від 591 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung BAR Plus 128 ГБ | від 830 грн. | 43 пропозиції | ||
Samsung BAR Plus 256 ГБ | від 1 460 грн. | 53 пропозиції |