USB-флешка Samsung BAR Plus 32 ГБ
Відео 16Фото 15 | Товар застарів 319 грн. Інтерфейс підключення: USB 3.2 gen1; Матеріал корпуса: метал; Гарантія виробника: 5 років; |
Samsung BAR Plus 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 3 2 8 |
відмінна флешка без мінусів, швидкість топ, ціна маленька Швидкість, ціна немає disko kiscko: користуюся Samsung BAR Plus 32Gb кілька місяців |
Запис за тестами 30-35 мегабайт сек. читання 220 Мегабайт с. При реальній роботі з файлами у мене швидкість трохи нижча, а також на високих швидкостях трохи гріється. У мене варіант на 32 Гб. маленька немає Андрей Лебедько: користуюся Samsung BAR Plus 32Gb менше місяця |
Швидкість запису 20-40 Мбіт/с. Працюючи не гріється взагалі. Велика швидкість читання. Компактний розмір. Чи могли б корпус зробити більш плоским. Щоб краще у зв'язці з ключами чіплявся. |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Samsung BAR Plus
Ціни на Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 64 ГБ | від 594 грн. | 39 пропозицій | ||
Samsung BAR Plus 128 ГБ | від 830 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung BAR Plus 256 ГБ | від 1 460 грн. | 55 пропозицій |