Оперативна пам'ять Samsung DDR2 1x2Gb M378T5663QZ3-CF7
Samsung M378T5663QZ3-CF7 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DDR2 1x2Gb M378T5663QZ3-CF7
Усі ціни 11 →Модуль пам`яті DDR2 2GB/800 Samsung (M378B5663QZ3-CF7/M378T5663QZ3-CF7) Re | 314 грн. |
Память для настільних компютерів Samsung 2 GB DDR2 800 MHz (M378T5663QZ3-C | 784 грн. |
Оперативная память Samsung DDR2 2GB 800 MHz (M378B5663QZ3-CF7/M378T5663QZ3 | 301 грн. |
Модуль памяти DDR2 2GB/800 Samsung (M378B5663QZ3-CF7/M378T5663QZ3-CF7) Ref | 366 грн. |
Samsung DDR2 2GB (M378B5663QZ3-CF7/M378T5663QZ3-CF7) M378B5663QZ3-CF7/M378 | 334 грн. |
ще 6 пропозицій
Александр
26 жовтня 2011, 02:42
Проблеммы с m378t5663eh3-cf7 #
купил 2 m378t5663eh3-cf7 ddr2(раньше 1 vs512mb667d2 была) после входа начинает всё дико лагать,синего экрана не выдаёт,дело в операциоонй системе?у меня Windows XP sp3,или что ещо может быть?
Модификації Samsung DDR2 1x2Gb
Ціни на Samsung DDR2 1x2Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR2 1x2Gb M378T5663QZ3-CF7 | від 278 грн. | 11 пропозицій | ||
Samsung DDR2 1x2Gb M378T5663EH3-CF7 | від 278 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung DDR2 1x2Gb M378B5663QZ3-CF7 | від 346 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung DDR2 1x2Gb M378T5663RZ3-CF7 | від 424 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →