Оперативна пам'ять Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5674EB0-YK0
Samsung M471B5674EB0-YK0 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5674EB0-YK0
Усі ціни 8 →Модуль памяти Samsung DDR3L-1600 SODIMM 2GB (M471B5674EB0-YK0) M471B5674EB | 278 грн. |
Samsung 2 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B5674EB0-YK0) M471B5674EB0-YK0 | 215 грн. |
Samsung 2 GB DDR3L 1600 MHz (M471B5674EB0-YK0) M471B5674EB0-YK0 | 278 грн. |
Модуль пам'яті Samsung DDR3L-1600 SODIMM 2GB (M471B5674EB0-YK0) | 255 грн. |
Модуль пам'яті Samsung DDR3L-1600 SODIMM 2GB (M471B5674EB0-YK0) M471B5674E | 339 грн. |
ще 3 пропозиції
7 жовтня 2018, 15:11
Подойдёт ли к ноутбуку Asus a53z-sx050r? #
Выберая оперативную память для ноутбука. Также интересует вопрос, стоит ли заменять предустановленый модуль память, если его частота 1333мгц?
Показано 3 із 17 запитань
ще 14 запитань
Модификації Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb
Ціни на Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5773CHS-CH9 | від 258 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5674EB0-YK0 | від 215 грн. | 10 пропозицій | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5773DH0-CK0 | від 239 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5773EB0-CK000 | від 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5674QH0-YK0 | від 338 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x2Gb M471B5773CHS-CK0 | від 258 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →