Оперативна пам'ять Samsung DDR4 1x32Gb M393A4K40CB2-CTD
3 240 грн. Купити! Оперативна пам'ять для сервера Samsung DDR4 32Gb 2666Mhz PC4 ECC RegistereМаркетплейс: Rozetka.ua GISSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Samsung M393A4K40CB2-CTD |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Нічого чудового. Хороша пам'ять, працює без нарікань, розгін не пробувався. Мова про 32GB 2666 UDIMM. Доступні ECC модулі Ryzen Threadripper. Варто вказати для довідки, що пам'ять дворангова. Не всім очевидно і потрібно лізти на сайт виробника для уточнення. Verdict Gg: користуюся Samsung M391A4G43MB1-CTD менше місяця |
Додати відгук
Модификації Samsung DDR4 1x32Gb
Ціни на Samsung DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR4 1x32Gb M386A4G40DM0-CPB00 | від 2 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR4 1x32Gb M393A4K40BB0-CPB0Q | від 12 760 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung DDR4 1x32Gb M393A4K40CB2-CTD | від 3 240 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо