ЖК-панель Samsung Digital Signage QH55B 55 " (LH55QHBEBGCXEN)
Відео 1Фото 8 | Очікується у продажу 71 904 грн. Тип: ЖК-панель; Діагональ ("): 55; Тип матриці: *VA; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 3840x2160 (16:9); Яскравість (кд/м²): 700; Статична контрастність: 4 000:1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v 1.2; HDMI: HDMI 3 шт; Роз'єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм) |
Samsung Digital Signage QH55B 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:700 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
55" дисплей на базі процесора Samsung Quantum 4K і операційної системи Tizen 6.5 з вбудованими Wi-Fi і Bluetooth модулями. Об'єм вбудованої пам'яті: 16 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Відеоогляди
Модификації Samsung Digital Signage QH55B
Ціни на Samsung Digital Signage QH55B |
---|---|---|---|---|
Samsung Digital Signage QH43B 43 " | від 43 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung Digital Signage QH50B 50 " | від 42 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung Digital Signage QH75B 75 " | від 73 280 грн. | 4 пропозиції |