Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B44205AK
Фото 6 |
Samsung Dual Cook NV7B44205AK сріблястий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Dual Cook NV7B44205AK
Усі ціни 14 →Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV7B44205AK | 22 300 грн. |
SAMSUNG NV7B44205AK | 17 991 грн. |
Встраиваемый духовой шкаф Samsung NV7B44205AK | 19 076 грн. |
Samsung NV7B44205AK | 20 799 грн. |
Духова шафа електрична Samsung NV7B44205AK | 19 537 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Samsung Dual Cook NV7B44205AK
Ціни на Samsung Dual Cook NV7B44205AK |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B44205AS | від 18 000 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung Dual Cook NV7B44205AK | від 17 864 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →