Зарядний пристрій Samsung EP-P6300
Відео 1Фото 14 |
Samsung EP-P6300 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EP-P6300
Усі ціни 48 →Samsung Samsung Wireless Charger 3 slots Black (EP-P6300TBRGRU) | 3 699 грн. |
Зарядний пристрій Samsung 65W Power Adapter Trio w/o Cable Black (EP-T6530 | 1 999 грн. |
Зарядний пристрій Samsung Wireless Charger 3 Slots Black for Smartphones, | 3 599 грн. |
Зарядное устройство Samsung Wireless Charger 3 Slots Black for Smartphones | 3 549 грн. |
Зарядний пристрій Samsung 65W Trio (EP-T6530NBEGRU) Black | 2 499 грн. |
Оригінальна зарядка від Samsung з індексом моделі EP-P6300 застосовується для поповнення енергетичних запасів в акумуляторних баках мобільних гаджетів, що підтримують стандарт Qi.
Три зони зарядки
Модель отримала масивний пластиковий корпус з покриттям софт-тач. Робоча поверхня розділена на три зони: два місця для смартфона в комбінації з бездротовими навушниками (або двох мобільників), третій майданчик — для зарядки смартгодинника Samsung. А ось для Apple Watch це місце не годиться через різницю в полярності магнітів зарядного пристрою і «яблучних» годинників.
Зарядна потужність
Адаптер живлення для зарядної станції видає потужність до 25 Вт з підтримкою технології Power Delivery. З пристроєм блочок зв'язується по дроту USB-C – USB-C. На один гаджет припадає до 9 Вт зарядної потужності, а для техніки Apple доступна максимальна потужність 7.5 Вт. Під час зарядки на корпусі станції загоряється світлодіодний LED-індикатор: червоний колір вказує на нормальний процес, миготливий червоний — на неправильне положення девайса, зелений — на повну зарядку пристрою. Приглушити LED-індикацію можна в налаштуваннях зі смартфонів сімейства Samsung Galaxy S.
Зарядка в чохлі
Зарядка сумісних гаджетів на індукційній поверхні Samsung EP-P6300 можлива в захисних чохлах, якщо їх товщина не перевищує 3 мм. Модель допоможе навести порядок на столі та привчає класти електроніку на строго відведені місця. Також вона прекрасно вписується в сучасний дизайн-код приміщень офісного або домашнього фронту.