Монітор Samsung F27T452FQR 27 " чорний (LF27T452FQRXEN)
Фото 10 |
Samsung F27T452FQR 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung F27T452FQR 27 " чорний
ЖК монитор Samsung F27T452FQR (LF27T452FQRXEN) LF27T452FQRXENПолноценная четкость цветовКаждая точка экрана идеально видна под любым углом. Матрица IPS отображает четкие и яркие цвета по... щевсему экрану. Благодаря этому вся команда может не только комфортно работать на этом широкоформатном мониторе, что повышает производительно Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 419 грн. |
Монітор Samsung 27" T452 (LF27T452FQRXEN) | 7 380 грн. Під замовлення Див. умови |
Samsung 27" T452 (LF27T452FQRXEN) | 7 560 грн. Під замовлення Див. умови |
РК монітор Samsung F27T452FQR (LF27T452FQRXEN) LF27T452FQRXENПовноцінна чіткість кольорів
Кожну точку екрану ідеально видно під будь-яким кутом. Матриця IPS відображає чіткі та яскрав... щеі кольори по всьому екрану. Завдяки цьому вся команда може не лише комфортно працювати на цьому широкоформатном Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 423 грн. |
РК монітор Samsung F27T452FQR (LF27T452FQRXEN)Повноцінна чіткість кольорів
Кожну точку екрану ідеально видно під будь-яким кутом. Матриця IPS відображає чіткі та яскрав... щеі кольори по всьому екрану. Завдяки цьому вся команда може не лише комфортно працювати на цьому широкоформатном Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 932 грн. |
Серія Samsung серія 4ххПорівняти в таблиці →
від 5 962 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 5 581 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, DVI, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 4 908 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 4 999 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 5 999 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 6 794 грн.
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 6 560 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 6 292 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 8 487 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, AMD FreeSync
від 7 380 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 6 600 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 6 851 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 7 216 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 7 667 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 6 854 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 8 118 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 6 437 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 935 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 6 806 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
від 6 400 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 7 749 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync