Холодильник Samsung Family Hub RF65A977FSG графіт
Фото 5 |
Samsung Family Hub RF65A977FSG графіт |
|
Створення графічних і текстових заміток. Створення списку покупок. Календар подій. Перегляд вмісту холодильника на дисплеї. Трансляція зображення зі смартфона на дисплей холодильника. Управління іншою побутовою технікою по Wi-Fi.
Великий сенсорний дисплей. Управління зі смартфона або планшета. Перегляд медіа-контенту на дисплеї.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Family Hub RF65A977FSG графіт
Усі ціни 18 →Холодильник Samsung RF65A977FSG | 132 187 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RF65A977FSG | 120 900 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RF65A977FSG | 134 692 грн. |
SAMSUNG RF65A977FSG | 120 830 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RF65A977FSG | 150 484 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →