Холодильник Samsung Family Hub RS6HA8891B1 графіт
Відео 2Фото 5 |
Samsung Family Hub RS6HA8891B1 графіт 2021 рікFamily HubSide-by-sidefull No Frostінверторпотужне заморожування2 контуригенератор льодурозумний дімсенсорний графіт сріблястий |
|
Відділення Flex Zone з регулюванням температури від 0 до 7 ℃.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Family Hub RS6HA8891B1 графіт
Усі ціни 18 →Холодильник з морозильною камерою Samsung RS6HA8891B1 | 95 999 грн. |
Холодильник Samsung RS6HA8891B1 | 128 904 грн. |
SAMSUNG RS6HA8891B1 | 95 126 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RS6HA8891B1 | 141 787 грн. |
Samsung RS6HA8891B1 | 95 130 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung Family Hub RS6HA8891B1
Ціни на Samsung Family Hub RS6HA8891B1 |
---|---|---|---|---|
Samsung Family Hub RS6HA8891B1 графіт | від 95 126 грн. | 18 пропозицій | ||
Samsung Family Hub RS6HA8891SL сріблястий | від 99 520 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →