Смартфон Samsung Galaxy A13 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 38Фото 23 |
Купити Samsung Galaxy A13 128 ГБ / 4 ГБ
Смартфон Samsung Galaxy A13 4/128GB Blue A137 | 5 763 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A13 4/128GB Blue A137 | 5 659 грн. |
Samsung Galaxy A13 4/128GB Blue (SM-A137F) | 6 004 грн. |
Купувався мамі. Спочатку як і всі нові телефони працював спритно, потім почав позначатися недолік озу, через що телефон гальмував. Камера посередня, але фотки толерантні, фронтальній краще взагалі не користуватися. Після повного скидання телефон знову пару місяців працював швиденько, потім все повернулося на круги своя. Бюджетний смартфон – це бюджетний смартфон, тому потрібно на це робити велику поправку Зручний у руці, екран гарний, звук гучний, не маркий корпус камера, мало оперативної пам'яті Ерік: користуюся Samsung Galaxy A13 32GB більше року |
Повсякденна практичність
Samsung Galaxy A13 поєднав у собі найпопулярніший функціонал і лаконічний дизайн. Екран Infinity-V виготовлений за технологією PLS. Це дозволило скоротити енерговитрати, знизити рівень мерехтіння та підвищити якість картинки на дисплеї діагоналлю 6.6 дюйма з роздільною здатністю FHD. На практиці Galaxy A13 підійде дітям та дорослим, діловим людям та любителям YouTube. Тут достатньо пам'яті (128 ГБ) для зберігання особистих даних та додатків, які конфіденційність забезпечує сканер відбитка пальця. Додатковий захист смартфона загалом реалізований вбудованим на апаратному рівні механізмом захисту Samsung Knox. Також є безпечна NFC-оплата, що дозволяє об'єднати всі банківські картки в одному пристрої. Загальна продуктивність на оптимальному рівні завдяки восьмиядерному процесору Exynos 850, який здатний справлятися з кількома завданнями одночасно.
Тримай життя у фокусі
Зберегти всі пам'ятні моменти у цифровому вигляді допоможуть чотири камери. Основний модуль 50 МП розрахований на створення знімків високої роздільної здатності, які можна переглядати на великому телевізорі або друкувати у форматі А4+ без розмиття. Ширококутний об'єктив допоможе з колективним фото та панорамними знімками. У режимі макрозйомки найпростіші речі перетворяться на незвичайні деталізовані об'єкти. Додаткова камера глибини робить звичайне фото реалістичнішим, дозволяючи виділити необхідні об'єкти, створити ефект 3D або боке.
Завжди онлайн
Samsung Galaxy A13 забезпечує стабільний мобільний зв'язок та якісний звук Dolby Atmos. Wi-Fi п'ятого покоління дозволяє підключатися на окремих частотах, щоб виключити перешкоди та досягти максимальної швидкості інтернету. Акумулятор ємністю 5000 мАгод може протриматися близько 54 годин у режимі розмови, а швидко поповнити заряд дозволяє технологія Power Delivery.
Модификації Samsung Galaxy A13
Ціни на Samsung Galaxy A13 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A13 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 790 грн. | 60 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A13 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 223 грн. | 18 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A13 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 659 грн. | 3 пропозиції |